“Dzień Guzika”:)w SÓWKACH🔴🟠🟡🟢🔵🟤⚪️⚫️🔴🟠🟡🟢🔵”Guzik tu, guzik tamguzik krąży tu i tam.Jak to miło i wesoło,kiedy guzik krąży w koło”13 grudnia Sówki obchodziły Dzień Guzika.Tego dnia nie zabrakło zabaw w k”Dzień Guzika”:)w SÓWKACH🔴🟠🟡🟢🔵🟤⚪️⚫️🔴🟠🟡🟢🔵”Guzik tu, guzik tamguzik krąży tu i tam.Jak to miło i wesoło,kiedy guzik krąży w koło”13 grudnia Sówki obchodziły Dzień Guzika.Tego dnia nie zabrakło zabaw w kole z guzikami w roli głównej.😀Dzieci miały okazję zobaczyć mnóstwo przeróżnych guzików dużych, małych,średnich,kolorowych.Dlaczego? ….Akurat świeto guzika☺️ jak się okazuje kiedyś guziki liczyło się tuzinami lub groszami, a przypadało ich akurat 12.Zabawa guzikami była naprawdę wspaniała. Dzieci ćwiczyły umiejętności matematyczne, dobierały guziki że względu na kształt,wielkość oraz kolor. Dodatkowo ćwiczyliśmy chwyt pensetowy trafialiśmy guziakmi do kubeczków czy nawlekalismy guziki.Na zakończenie dnia dzieci wysłuchały bajki pt.” Guzik”.