🥳🍩 🥳Tłusty Czwartek 🥳 🍩”Dzień jak co dzień – cóż za bzdura!Dziś w przedszkolu pączków góra:Małe pączki, duże pączki,🍩Dziś po nie sięgają rączki.🍩I kalorii nikt nie liczy…🍩Cóż za święto, czy ktoś wie?🍩🥳🍩 🥳Tłusty Czwartek 🥳 🍩”Dzień jak co dzień – cóż za bzdura!Dziś w przedszkolu pączków góra:Małe pączki, duże pączki,🍩Dziś po nie sięgają rączki.🍩I kalorii nikt nie liczy…🍩Cóż za święto, czy ktoś wie?🍩Tłusty czwartek ! Cieszmy się !”🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩W naszym przedszkolu dbamy o tradycje — o te bardzo poważne Narodowe🇵🇱jak i te bardziej zabawne😀😁, ale też niezwykle smaczne😋, jak chociażby tłusty czwartek. W tym dniu każdy według tradycji powinien zjeść pączka🍩. Tłusty czwartek w przedszkolu to doskonała okazja do świetnej zabawy☺️ oraz innych smacznych aktywności o pączkowej tematyce🍩😋.SÓWKI w tym pysznym dniu, dowiedziały się kiedy wypada tłusty czwartek i co to za ŚWIĘTO. Skąd wzięła się tradycja Tłustego Czwartku i dlaczego jemy w tym dniu pączki 🍩 i faworki.Na deser wszystkie dzieci 👫 skosztowały słodkich pączków 🍩 z pysznym nadzieniem 🍓.Mniammm,mniamm, mniam😋….