Witamy na stronie Bajkowego Przedszkola.
Placówka rozpoczęła swoją działalność 1 września 2020 roku. Jej funkcjonowanie w roku szkolnym 2020/2021 finansowane jest ze środków Unii Europejskiej. Naszym głównym celem działania jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka, tworzenie optymalnych warunków do rozwijania zdolności i talentów a także kompensowanie deficytów. Każde dziecko znajduje tutaj profesjonalną opiekę i pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze prowadzone są zgodnie z wymogami podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Przedszkole ma swoją siedzibę w nowoczesnym i funkcjonalnym budynku, doskonale wyposażonym w sprzęt i odpowiednie pomoce dydaktyczne. Do dyspozycji wychowanków są 4 sale dydaktyczne, gabinet logopedyczny, sala integracji sensorycznej oraz duży i bezpieczny plac zabaw.