W pierwszy Dzie艅 Wiosny 21 marca馃尶馃拹馃馃尫馃檪S贸wki i Misie wybra艂y si臋 do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. A. Mickiewicza w Lubartowie馃摎. Dla wielu z nich by艂a to pierwsza wizyta w takim miejscu. Dzieci zwiW pierwszy Dzie艅 Wiosny 21 marca馃尶馃拹馃馃尫馃檪S贸wki i Misie wybra艂y si臋 do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. A. Mickiewicza w Lubartowie馃摎. Dla wielu z nich by艂a to pierwsza wizyta w takim miejscu. Dzieci zwiedzi艂y plac贸wk臋, najwi臋kszym zainteresowaniem cieszy艂 si臋 dzia艂 z literatur膮 dzieci臋c膮. 馃槉 Od pani bibliotekarki dowiedzia艂y si臋, co nale偶y zrobi膰, aby sta膰 si臋 czytelnikiem biblioteki, jak nale偶y si臋 w niej zachowywa膰, oraz jak chroni膰 ksi膮偶ki przed zniszczeniem. Podczas wizyty w Bibliotece Pani przeczyta艂a dzieciom list od Pani Wiosny馃尲 Okaza艂o si臋, 偶e wszyscy bardzo dobrze wiedz膮, jakie s膮 pierwsze oznaki wiosny馃尶馃馃尫馃檪. Dzieci bardzo dobrze poradzi艂y sobie ze wszystkimi zagadkami o tematyce wiosennej kt贸re przygotowa艂a dla nich Pani Wiosna. S贸wki i Misie pe艂ne wra偶e艅 i nowych do艣wiadcze艅, wraca艂y do przedszkola z rado艣ci膮 i u艣miechem na twarzach.馃槂 Zapraszamy do naszej Galerii.