Dnia 23.01.2024 r. odbyła się ważna dla przedszkolaków, ,Sóweczek,, uroczystość – ‘’Dzień Babci i Dzień Dziadka’’. W tym dniu wszystkie dzieci starały się jak najlepiej wystąpić przed swoimi ukochanymi dziadkami. Przedszkolaki przygotowały program artystyczny: wiersze, piosenki, a na zakończenie występu wręczyły swoim bliskim własnoręcznie wykonane upominki. W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, wysłuchując czułych słów, kierowanych pod ich adresem.
Takie spotkania sa pełne wielu wzruszeń i radości oraz wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną, uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.
Już teraz zapraszamy na kolejny Dzień Babci i Dziadka za rok 😀