Wizyta u Mikołaja

o ho ho !

Wizyta Świętego Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Tym razem Bajkowe Przedszkole postanowiło odwiedzić Mikołaja i jego Elfy. Wybraliśmy się więc na wycieczkę do Pracowni Świętego Mikołaja w Lublinie do restauracji ” Pod Kasztanami”.

Zaczęliśmy od wypieków pysznych pierniczków – ulubionych ciasteczek Mikołaja, po czym udaliśmy się na spotkanie z gospodarzem, który zaspał 🙂 Budziliśmy ze snu Mikołaja, wysłuchaliśmy kilka ciekawych opowieści, rozwiązywaliśmy zagadki przygotowane przez Panią Mikołajową, wspólnie śpiewaliśmy i tańczyliśmy. Na koniec wizyty Mikołaj wręczył każdemu dyplom i prezent oraz zaprosił do pamiątkowego zdjęcia Ten wyjazd dostarczył wszystkim dzieciom niecodziennych przeżyć, było wspaniałe. Ho ho ho !