Ferie! Ferie! Ferie!

W czasie ferii w naszym Przedszkolu wiele się działo. Na początku przedszkolaki wyruszyły w wielką podróż. Cofnęliśmy się miliony lat. Poznaliśmy prehistoryczne rośliny i zwierzęta. Największe zainteresowanie wzbudziły ogromne dinozaury. Dzieci wykopywały kości dinozaura oraz tworzyły własne skamieliny. W kolejnym tygodniu wyruszyliśmy między gwiazdy.

Lataliśmy rakietą oglądając planety, księżyce i asteroidy. Przedszkolaki odwzorowały zapamiętane planety i ułożyły z nich własny Układ Słoneczny.

Na zwieńczenie tych zimowych dni wyruszyliśmy w podróż po naszym mieście – odwiedziliśmy Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury. Dzieci zwiedziły nową siedzibę placówki, próbowały tańczyć w pięknej sali baletowej oraz stworzyły własne magnesy pod okiem Pani Kasi z PMDK. Na zakończenie poznały twórczość uczniów Domu Kultury oraz bajki z dzieciństwa rodziców i dziadków zasiadając w pięknej sali widowiskowej.

Serdecznie dziękujemy umożliwienie tej wizyty oraz oprowadzenie po Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury.