Konkurs Świąteczne cuda

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 20.12.2021r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie Rodzinnego Konkursu Plastycznego pt. “Świąteczne cuda”.

Celem konkursu było między innymi kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych oraz zacieśnianie więzi rodzinnych poprzez podejmowanie wspólnej aktywności z dzieckiem. Do organizatorów wpłynęło 18 prac konkursowych, wykonanych przez dzieci – wraz z rodzicami – różnorodnymi technikami.

Jury wytypowało zwycięzców, a także -dodatkowo- przyznało III wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni, a na pamiątkę uczestnictwa w konkursie każdy otrzymał imienny Dyplom.

NAGRODZENI W KONKURSIE:

I miejsce ALICJA MAŁYSKA – grupa Króliki

II miejsce PATRYK URBAN – grupa Misie

III miejsce NADIA WÓJTOWICZ – grupa Sówki

Wyróżnienia:

ALEKSANDRA TOPYŁA – grupa Króliki

KLARA BRONISZEWSKA – grupa Króliki

IZABELA JANCZAK – grupa Misie

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy kreatywnych pomysłów i oryginalności w wykonaniu tak przepięknych prac. Składamy również ogromne podziękowania Rodzicom za zaangażowanie w życie przedszkolne. Wszystkie prace konkursowe można jeszcze oglądać na przygotowanej wystawie znajdującej się w holu przedszkola.

Zapraszamy!